27 лютого, Вівторок, 2024
A- A A+

Встановлення та налаштування

Зателефонуйте нам 099 96 13 444, щоб отримати підтримку для налаштування та встановлення ПК, периферійних пристроїв і програмного забезпечення.

Неправильне встановлення може призвести до пошкодження комп'ютера і підключених пристроїв. Нехай наші експерти допоможуть Вам у забезпеченні коректного налаштування та встановлення.

 

Підтримка налаштування та встановлення

Якщо Ви потребуєте допомоги, щоб налаштувати комп'ютер, встановити програмне забезпечення, або налаштувати програми, технічна підтримка ПК-Сервіс вирішить за вас ці проблеми.

Вибіркове налаштування

Наші техніки взмозі налаштувати параметри вашого комп'ютера і програмного забезпечення на основі ваших уподобань

Перевірка сумісності та встановлення

Перед встановленням програмного забезпечення наші фахівці перевірять на сумістність програм, драйверів з вашим комп'ютером та іншим програмним забезпеченням.

Резервне копіювання параметрів та даних

Хочете встановити нову операційну систему (ОС)? Зверніться до нас і Ви отримаєте резервне копіювання всіх налаштувань та даних, без втрати жодного файлу.

Операційні системи

 

Операційні системи

Чи часто виходить з ладу Ваша операційна система? Розслабтеся, просто дозвольте нашим фахівцям, виправити всі помилки та насолоджуйтеся високою продуктивністю.

Детальніше

 

Безпека

 

 

Безпека

Захистіть ваші ПК від шкідливих програм, вірусів, програм шпигунів, інтернет-загроз та ін. З технічною підтримкою від PC-Service.

Детальніше

Продуктивність

 

 

Продуктивність

З нами Ви можете забезпечити роботу більшості офісних пакетів: Microsoft Office і OpenOffice. Зможете отримати допомогу, виправити помилки та багато іншого.

Детальніше

Комунікації

 

Комунікації

Якщо Ви потребуєте консультацій при встановленні та налаштуванні засобів інтерактивного спілкування, наприклад, Skype або інших пейджерів, наші представники підтримки допоможуть Вам.

Детальніше

 

Мультимедіа

 

Мультимедіа

Технічна підтримка для мультимедійних програм, таких як Windows Media Player, VLC Media Player і QuickTime, присутні на відстані одного кліка.

Детальніше

 

Web-браузери

 

Web-Браузери

Не можете коректно переглядати інтернет сторінки, тому що ваш браузер дає збої, незрозумілі картинки? Просто зателефонуйте нам, і ми вам допоможемо

Детальніше

 

Утиліти

 

Утиліти

Потрібна допомога для програмних утиліт, програми для запису CD / DVD дисків або Windows Movie Maker  та багато іншого. Телефонуйте прямо зараз для миттєвої підтримки.

Детальніше