18 січня, Вівторок, 2022
A- A A+

Пошук

Телефонуйте (099)96 13 444 для технічної підтримки, щоб виправити помилки, налаштувати параметри і багато іншого.

 

Наші експерти допоможуть Вам вирішити всі глюки в роботі програмного забезпечення, чи це помилка, яка все часто з'являються чи проблеми в оновленні програм. Наші спеціалісти налаштують програми згідно Ваших вимог. Ми пропонуємо технічну підтримку для багатьох програмних продуктів різних фірм виробників, включаючи операційні системи, антивірусні програми, браузери і т.д.

Комп'ютери та периферія

 

 

Комп'ютери та периферія

Зручне використання комп'ютера з підключеними пристроями (принтери, сканери, маршрутизатори). Надаємо підтримку при налаштуванні, встановленні та усуненні несправностей.

Детальніше

Сервери

 

 

Сервери

Ми забезпечуємо моніторинг та обслуговування серверного обладнання. Створюємо ефективну ІТ-інфраструктуру для будь-якого бізнесу. Забезпечуємо ефективне управління Вашими серверами, які дадуть Вам високу продуктивність.

Детальніше

Мобільні пристрої

 

Мобільні пристрої

Отримайте якісну підтримку новітніх технологій для планшетів та смартфонів. Портативний комп'ютер чи мобільний пристрій (смартфон, планшет). Ми можемо допомогти у виборі мобільного пристрою.

Детальніше

 

Комунікації

 

Комунікації

Якщо Ви потребуєте консультацій при встановленні та налаштуванні засобів інтерактивного спілкування, наприклад, Skype або інших пейджерів, наші представники підтримки допоможуть Вам.

Детальніше

 

Мультимедіа

 

Мультимедіа

Технічна підтримка для мультимедійних програм, таких як Windows Media Player, VLC Media Player і QuickTime, присутні на відстані одного кліка.

Детальніше

 

Web-браузери

 

Web-Браузери

Не можете коректно переглядати інтернет сторінки, тому що ваш браузер дає збої, незрозумілі картинки? Просто зателефонуйте нам, і ми вам допоможемо

Детальніше

 

Утиліти

 

Утиліти

Потрібна допомога для програмних утиліт, програми для запису CD / DVD дисків або Windows Movie Maker  та багато іншого. Телефонуйте прямо зараз для миттєвої підтримки.

Детальніше