27 лютого, Вівторок, 2024
A- A A+

У числі найбільш поширених причин поломки ноутбуків є перегрів пристрою. Регулярне чищення ноутбука від пилу дозволить вам уникнути дорогого ремонту.

Здійснювати процедуру необхідно один раз в 10-12 місяців.

Посудіть самі. Ви використовуєте ноутбук в різних умовах, часом навіть в агресивному середовищі. Головна перевага ноутбука - його мобільність, адже саме тому ви зупинили вибір на цьому пристрої. Ноутбук може бути з вами скрізь і завжди: вдома, в офісі, на відпочинку, навіть на пляжі. Ось тут і криється головна небезпека.

cleaning key

В процесі експлуатації система охолодження ноутбука засмоктує повітря, в якому може бути пил, бруд, шерсть домашніх тварин та інше сміття, що забиває вентиляційні отвори. Перша ознака забруднення ноутбука - сильний шум, видаваний вентилятором. Якщо не відреагувати одразу, через деякий час пристрій почне некоректно працювати, зокрема, самостійно вимикатися або зависати.

cleaning key1

Перегрів може мати різну ступінь складності. Так, забруднення системи охолодження може призвести до серйозних пошкоджень. Наприклад, деформація корпусу або клавіатури, згоріла материнська плата, оплавлений вентилятор і т.д. Профілактика завжди дешевше, ніж подальший ремонт.

cleaning proc

Багато власників портативних комп'ютерів впевнені, що почистити систему охолодження пристрою можна своїми силами. Але це лише помилка. Сучасний ноутбук - це високотехнологічний пристрій зі складною конструкцією.

cleaning c

Чистка ноутбука від пилу вимагає певних навичок і вмінь. Крім того, для успішного проведення процедури потрібно спеціальне обладнання.

Чаистка ноутбуків в Чернівцях виконується нашими майстрами як у Вас вдома, так і в нашому сервісному центрі.

cleaning pc

В найкоротший час та за доступну ціну.

Всього від 99 грн. до кінця літа.