27 лютого, Вівторок, 2024
A- A A+

Skype for Web: спілкуватися через web-браузер

Skype for Web – це сайт з інтерфейсом, схожим на інтерфейс програми Skype. Розробники кажуть, що цей інструмент буде зручним способом перейти на великий екран для тих, хто користується цим комунікатором переважно на мобільних гаджетах. Для користування ним достатньо лише мати обліковий запис Skype ID, вихід в інтернет та сумісний браузер (Internet Explorer, Chrome для Windows, Firefox та Safari).

skype-web

Щоб спілкуватися через Skype for Web, потрібно зайти на сайт Skype.com та ввійти під своїм обліковим записом. Після цього можна телефонувати друзям чи колегам як звичайно, навіть з тих комп’ютерів, які не мають встановленого клієнта Skype. Окрім цього, веб-версія комунікатора підтримує спілкування в чатах.

Skype for Web працює з більшості сучасних браузерів: Internet Explorer, Chrome для Windows, Firefox та Safari. Після входу до облікового запису веб-версія покаже всі списки контактів Skype та історію спілкування.

Для голосового чи відеодзвінка у Skype for Web потрібно натиснути клавішу виклику. Завдяки технології Real-Time Communication (RTC) браузер зможе передавати звук та відео, як і при використанні звичайного клієнта Skype. Зараз для підтримки цієї функції в Internet Explorer необхідно встановити додатковий плагін. Однак у Skype працюють над тим, щоб користування веб-версією комунікатора стало ще простішим.

skype-web2

Skype for Web поки що доступний у бета-версії, і його може спробувати обмежена кількість користувачів. У ньому ще є певні проблеми, які вимагають усунення:

  • підтримка браузерів: Skype for Web працює у Windows з такими браузерами, як Internet Explorer 10 та вище, Chrome останніх версій, Firefox. На Mac OS ним можна користуватися у Safari 6 та вище;
  • споживання акумулятора: занадто велика витрата енергії у Skype for Web при роботі на Mac;
  • довгий час з’єднання при відеодзвінку через веб-версію порівняно зі звичайним Skype.

Після виправлення цих та інших проблем поступово Skype for Web стане доступним решті користувачів – світовий реліз фінального випуску веб-комунікатора відбудеться найближчими місяцями.