27 лютого, Вівторок, 2024
A- A A+
#Видалення #sms - #баннерів

Жахливий рекламний банер, що вимагає відправити sms для розблокування операційної системи? Ні в якому разі не вірте хитрощам шахраїв! Викличте додому або в офіс спеціаліста PC-Service. Ми оперативно реагуємо Ваші дзвінки та якісно видаляємо віруси.

Для проникнення в комп'ютер вірус вибирає часто легкі шляхи. Ви можете його підхопити, просто клікнувши на рекламний банер на сайті, скачавши заражені файли або звично відкривши надіслану через програму обміну миттєвими повідомленнями посилання.
Не всі антивірусні програми розпізнають sms - банер , як загрозу, вільно пропускаючи його в системний простір.

SMS -банери можуть не тільки заважати роботі користувача на комп'ютері, спливаючи то в браузері при перегляді web-сторінок заважаючи переглядати інформацію, то на робочому столі ПК, не даючи відкрити потрібні документи. У гіршому випадку такий вірус блокує роботу пристрою.
Шахраї обіцяючи вирішити проблему простою відправкою sms -повідомлення.
Насправді видалити банер це не допоможе, Ви тільки добровільно надасте шахраям свій номер телефону для наступних махінацій і подаруєте їм значну суму грошей.
Наші фахівці не тільки розблокують Ваш комп'ютер, а й проконсультують Вас з питань захисту ПК від вірусів, налаштують наявне ПЗ для забезпечення безпеки і встановлять ефективний антивірус.