24 вересня, Неділя, 2023
A- A A+
Чищення системи охолодження вашого ноутбука

Ваш ноутбук почав нагріватися, сильно шумить вентилятор або ПК вимикається після нетривалого часу роботи? Швидше за все, йому необхідна чистка від пилу системи охолодження. Наші працівники проведуть її прямо у вас вдома або в офісі.

Чому ноутбук засмічується пилом? Кулер будь-якого комп'ютера допомагає циркуляції повітря ззовні всередину комп'ютера, тим самим охолоджуючи нагріваються компоненти. Відповідно, разом з повітрям в корпус потрапляють і частинки пилу, які осідають в більшості на системі охолодження. Ступінь засміченості ноутбука залежить від кількості годин його роботи і характеру експлуатації. Але рано чи пізно система охолодження будь-якого ПК потребує в чищенні.

Ми радимо проводити чистку ноутбуків і нетбуків раз на півроку - рік. Ця проста процедура захистить комплектуючі Вашого комп'ютера від перегріву і поломки, а Вас - від небажаної витрати грошей на нові деталі або навіть нової техніки.

Кожен виробник ноутбуків вносить свої особливості в конструкцію як корпусу, так і внутрішньої частини комп'ютера. Немає універсальних правил чистки для всіх моделей, тому ми не радимо братися за неї самостійно. Довірте цю складну і делікатну роботу досвідченим спеціалістам PC-Service!
Дзвоніть прямо зараз 099 96 13 444