27 лютого, Вівторок, 2024
A- A A+
Хочете об'єднати все обладнання у вашому будинку або офісі в мережу? Тут не обійтися без кваліфікованих фахівців. PC-Service допоможе Вам обрати оптимальний варіант для ваших потреб створення мережі та проведе всі необхідні роботи.

Комп'ютери, ноутбуки, принтери, телефони і навіть телевізори сьогодні мають можливість об'єднання в одну загальну локальну мережу. Це дозволяє управляти всією технікою за допомогою одного мережевого адміністратора, організувати загальний доступ до документів, обмінюватися повідомленнями між користувачами локальної мережі.

Для організацій створення локальної мережі має особливе значення. Використання, внутрішньокорпоративної електронної пошти дозволяє убезпечити компанію від витоку інформації і встановити контроль над нею. А швидкість обміну файлами між комп'ютерами, об'єднаними в локальну мережу, може бути значно вище, ніж через інтернет.

Сьогодні виділяють три основних типи підключення до локальної мережі : Ethernet, Gigabit Ethernet і бездротове . Всі вони відрізняються як за швидкістю передачі даних, так і за вартістю.Ми якісно організуємо роботу вашої локальної мережі.
Телефонуйте для більш детальної інформації: +380 999 613 444