24 вересня, Неділя, 2023
A- A A+
При наявності вдома або в офісі великої кількість техніки з можливістю підключення до інтернету, виникає питання про необхідність Wi-Fi роутера. Наші фахівці створять бездротове з'єднання і налаштують роботу бездротової Wi-Fi мережі.

Позбавтеся від постійного плутання під ногами проводів!

Підключення до інтернету всіх комп'ютерів, що знаходяться в зоні дії мережі;

Підключення до інтернету мобільних пристроїв;

Мобільність при роботі з інтернетом;

Все це можливо!
Ми можемо підібрати вам обладнання відповідно до Ваших вимог.

Ми працюємо з Wi-Fi устаткуванням різних виробників: Asus , D -Link , TP -Link , Zyxel та ін. Наші фахівці виїдуть до вас в офіс або у вашу оселю, щоб встановити з'єднання, підключити всі бажані пристрої до інтернету і налаштувати захист бездротової мережі.
Фотография: При наявності вдома або в офісі великої кількість техніки з можливістю підключення до інтернету, виникає питання про необхідність Wi-Fi роутера. Наші фахівці створять бездротове з'єднання і налаштують роботу бездротової Wi-Fi мережі. Позбавтеся від постійного плутання під ногами проводів! Підключення до інтернету всіх комп'ютерів, що знаходяться в зоні дії мережі; Підключення до інтернету мобільних пристроїв; Мобільність при роботі з інтернетом; Все це можливо! Ми можемо підібрати вам обладнання відповідно до Ваших вимог. Ми працюємо з Wi-Fi устаткуванням різних виробників: Asus , D -Link , TP -Link , Zyxel та ін. Наші фахівці виїдуть до вас в офіс або у вашу оселю, щоб встановити з'єднання, підключити всі бажані пристрої до інтернету і налаштувати захист бездротової мережі.