07 грудня, Четвер, 2023
A- A A+
Microsoft припинила підтримку Windows XP!

З вівторка, 8 квітня, компанія Microsoft припиняє підтримку Windows XP. Ця операційна система (ОС ), що з'явилася ще в 2001 році, більше не буде отримувати оновлення, які забезпечують захист від вірусів і інших загроз.

Корпорація радять усім переходити на нові версії ОС - . Windows 7 або Windows 8.1. Справа в тому, що, залишаючись вірними Windows XP, користувачі піддають себе додатковим загрозам, пов'язаним з крадіжкою персональних даних і банківської інформації. Адже їхні комп'ютери будуть уразливими без оновлень. Крім того, з'явиться проблема сумісності з сучасними пристроями, йдеться в повідомленні прес -служби Microsoft.

"Ми перестаємо випускати оновлення безпеки для даної системи, що не будуть оновлюватися технічні матеріали Користувачі Windows XP можуть продовжувати працювати з нею, але з'являться певні ризики.

Тим часом, Windows XP вийшла 25 жовтня 2001 і до цих пір є однією з найпоширеніших ОС в світі. Вона знаходиться на другому місці, поступаючись тільки Windows 7. За даними аналітичної компанії NetMarketShare, 29 % власників персональних комп'ютерів все ще працює на Windows XP, а в Windows 7 користуються більше 48 % користувачів.